Doprava zadarmo

čas čítania: 4 min.

V rámci poskytovaných služieb pre vás máme dopravu pri nákupe nad 49€ zadarmo.

Snažíme sa, aby objednávky boli vybavené bez najmenšieho meškania a odovzdanie prepravcom prebehlo k vašej úplnej spokojnosti. Ak je tovar skladom, expedujeme ho do 24 hodín od prijatia objednávky, alebo od pripísania platby na účet, ak zvolíte platbu prevodom na účet. Všetky podklady k platbe budete mať k dispozícii v rámci e-mailového potvrdenia o prijatí objednávky.

Ak tovar nie je okamžite skladom, ihneď vás kontaktujeme a oznámime vám možný termín dodania s ohľadom na možnosti doskladnenia a prepravy.

Ak urobíte objednávku do 12:00 hodín, snažíme sa ju expedovať ešte v ten istý deň. Samotné doručenie závisí od jednotlivých prepravcov, túto skutočnosť už nie sme schopní urýchliť. Všeobecne by vám mala byť zásielka doručená v priebehu 1 - 3 pracovných dní od expedície.

Dostupnosť produktov vidíte online na našich stránkach pri jednotlivých produktoch. Je nutné zohľadniť nielen konkrétnu veľkosť, ale aj farebný variant (pokiaľ je v ponuke) alebo typ.

Spôsoby dopravy:

Zdieľať

Odoslať článok e-mailom

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA. Zásady ochrany osobných údajov Google, zmluvné podmienky.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V poriadku