Výhodné ceny

V rámci širokého sortimentu našich výrobkov si zakladáme na dobrom pomere medzi kvalitou a cenou. Preto sa k nám viacerí z Vás s dôverou vracajú a nakupujú opakovane. Týmto zákazníkom chceme poďakovať, a preto pre nich máme ešte lepšie ceny prostredníctvom vernostných zliav.


VERNOSTNÁ ZĽAVA

1 % pri 3. objednávke 
2 % pri 10. objednávke  
3 % pri 20. objednávke


Aby sme vedeli, že ste u nás už nakupovali, je najskôr nutná registrácia. Potom už bude zľava počítaná našim systémom automaticky. Nakupovať u nás sa dá samozrejme aj bez registrácie. V tom prípade však systém nerozpozná, o akého zákazníka sa jedná, a zľavu neumožní.


Znevýhodnení nebudú ani tí, ktorí radi nakupujú naraz, alebo vo veľkom. Pokiaľ aj pri prvom nákupe objem objednávky presiahne danú hranicu, automaticky dostanete zľavu na objednaný tovar. Zľavy sa načítajú v momente, kedy je objednávka dokončená a tovar vyexpedovaný. 


OBJEMOVÁ ZĽAVA
zľava 3% na objednávku prevyšujúcu 1.200 EUR
zľava 7% na objednávku prevyšujúcu 2.400 EUR


Objemová zľava sa Vám automaticky odpočíta na konci objednávky. Objemová zľava je akceptovaná pri nákupe na predajni aj pri objednávke tovaru cez e-shop.


A najlepšie nakoniec. Zľavy sa spočítavajú :-)
Príklad: 11. objednávka v hodnote 33 000 Kč znamená 2 % (vernostná zľava) + 3 % (objemová zľava) = 5 % celková zľava

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V poriadku